Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kas ir programmēšana un kā programmē vizuālā vidē?

Scratch projekts: pareizrakstības sacensības

Pievienots 21.03.2023
Alise Kuzņecova
Klase / Izglītības posms: 4. klase, 5. klase, 6. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Datorika
Scratch gariņš mainīgie cikli pareizrakstība valoda
Video sasniedzamais rezultāts
Programmē spēli izmantojot vizuālās programmēšanas valodu Scratch.
Video apraksts

Šajā video uzzināsi kā izmantojot vizuālās programmēšanas valodu Scratch, var izveidot viktorīnu jeb pareizrakstības sacensības. Šo projektu var realizēt saistībā ar jebkuru valodas priekšmetu.

Resursi

Dators ar interneta pieslēgumu.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.6.2.6.1.

Pieraksta, lasa un izpilda vienkāršus vārdiski un grafiski (tai skaitā ar blokshēmu) pierakstītus algoritmus, kas satur vairākas secīgas, cikliskas un sazarotas darbības. Pieraksta algoritmu vienā no vizuālās programmēšanas valodām, kas vada objektu, tēlu vai ierīci, izmantojot šīs valodas vienkāršākos priekšrakstus (konstrukcijas).

T.6.2.6.2.

Ar mēģinājuma metodi pārbauda, vai algoritms izpilda doto uzdevumu, kā arī saskata algoritma pierakstā pieļautās kļūdas un izlabo tās.

T.6.1.4.1.

Saskata un prot nosaukt vairākas iespējas, kā uzlabot izstrādes procesu un radīto dizaina risinājumu atbilstoši dotajiem vai paša veidotiem kritērijiem.

T.6.1.4.2.

Testē radīto dizaina risinājumu. Noskaidro lietotāju viedokli. Apkopo un novērtē testēšanas rezultātus, veic nepieciešamos uzlabojumus.

LM.3.3.1.4.

VPareizi raksta vārdus, kuriem nav izrunas un rakstības atšķirību. Pareizi noraksta drukātu un rakstītu tekstu, labo to pēc parauga. Lieto lielos sākumburtus personvārdos un zināmajos vietvārdos.

LM.6.3.1.2.

VIzmanto nepieciešamo vārdu krājumu mācību un sadzīves situācijās. Teksta veidošanai lieto sinonīmus, antonīmus un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.