Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kusties un iekustini droši!

Kāpēc svarīgi izzināt kustību?

Pievienots 31.03.2023
Liene Seile
Klase / Izglītības posms: 2. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Integrētā pieeja sākumskolā
mūzika dabaszinības matemātika
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns sapratīs, kā kustība ir saistīta ar drošību. Lai to apgūtu mūzikā saklausīs tempa maiņu, salīdzinās savstarpēji divu objektu kustību, izmantojot jēdzienus “ātrāks”, “lēnāks”, “lielāks ātrums”, “mazāks ātrums”, novērojot un eksperimentējot, salīdzinās datus par diviem dažādiem objektiem, lietos jēdzienus “ātrāks”, “lēnāks”, “lielāks ātrums”, “mazāks ātrums”, “berze”, “inerce”, skaidrojot eksperimentāli pārbaudīto, novērojumus un izsakot apgalvojumu par spēka ietekmi uz kustību, atbilstoši videi un apstākļiem izvēlēsies pārvietošanās veidu un ātrumu.
Video apraksts

Ir daudz situāciju, kurās parādās droša un nedroša kustība telpās un āra vidē. Kāpēc situācija ir vai nav droša? Praktiski darbojoties, var iegūt zināšanas par kustību un saprast, kas jāievēro pārvietojoties, lai kustība būtu droša sev un citiem. Šajā video integrēts mūzikas, dabaszinību, veselības un sporta mācību saturs.

Resursi

Pierakstu klade, rakstāmais.

Standarta sasniedzamais rezultāts
K.3.1.4.

Saklausa, atšķir, dziedot un muzicējot kopā ar visiem lieto mūzikas izteiksmes līdzekļus (melodija, dinamika, temps, skaņas nokrāsa, reģistrs). Eksperimentējot ar tiem (piemēram, lēnu tempu nomaina ar ātru, augstu reģistru ar zemu), stāsta par izmaiņu radīto noskaņu.

F.3.1.1.1.

Mērķtiecīgi un radoši veic dažādus vingrinājumus soļojot, skrienot un rāpojot ar ritma, soļu garuma un virziena maiņu atbilstoši videi, piemēram, patstāvīgi izvēlas pamatkustību veikšanas secību.

D.3.3.3.1.

Nosauc drošas kustības piemērus skolā un ceļā uz skolu, eksperimentējot (berze, inerce) un sadarbojoties izveido ieteikumus drošai kustībai.

D.3.3.2.2.

Veicot eksperimentus, skaidro, ka berze ir atkarīga no materiāla un virsmas.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.