Otrais 4.6. temata Māksla video – vizuālā paraugā tiek paskaidrots, kas ir kinoscenārijs un kā to soli pa solim izveidot. Kinoscenārija fragmentu skolēns sagatavo vienai grāmatas epizodei.
Scenārija elementi: aina, tās nosaukums; raksturota darbības vieta; raksturoti tēli, to izskats; dialogi; norādes par aktieru darbību; norādes par aktieru runas veidu. Skola2030 mācību resursu krātuvē 4.6. tematā "Māksla" ir kinoscenārija veidošanas atgādne.
Pildspalva, dažādu krāsu rakstāmrīki informācijas organizēšanai - vislabāk flomāsteri rakstīšanai, lapa vai pieraksti, vēlams A3 lapa
Izmanto dažādu mākslas veidu (literatūra, vizuālā un audiovizuālā māksla, mūzika, teātris) iespējas savu emociju, vērtību un ideju paušanai. Interpretē mākslas darbu (literatūra, vizuālā un audiovizuālā māksla, mūzika, teātris) vecumposmam atbilstošā apjomā ar citu mākslas veidu izteiksmes līdzekļiem. Salīdzina, kā atšķiras viena un tā paša sižeta atspoguļojums dažādos mākslas veidos.